Evgeny (klonik69) wrote in peaceinukraine,
Evgeny
klonik69
peaceinukraine

Ізраїль допоможе лікувати українських бійців

Зустріч Міністра соціальної політики Андрія Реви з Послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавом Бєлоцерковські накреслила програму дій щодо підготовки реалізації спільного проекту з реабілітації бійців АТО. Мова йде про створення лікувально–профілактичного закладу. Робота майбутнього ізраїльсько–українського Центру має базуватися на досвіді й підходах ізраїльських фахівців. Оскільки ця країна володіє передовими технологіями з відновлення та реабілітації учасників бойових дій.Підготовчому етапу передуватиме ознайомлення з українськими ресурсами. Зокрема, ізраїльська делегація має намір відвідати, за словами Міністра Андрія Реви, передовий підрозділ Міністерства в напрямку фізичної реабілітації бійців, - Український науково–дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності у Харкові.

Також у недалекій перспективі - підписання міждержавного договору про працевлаштування. За словами пана Бєлоцерковські, ізраїльська сторона має велику зацікавленість у якнайшвидшому підписанні та початку роботи в рамках договору, згідно з яким офіційно працевлаштовуватимуться українські фахівці затребуваних в Ізраїлі галузей.


джерело
Tags: АТО, Украина, война, гарні новини, поддержка Украины
promo kibernetika 19:59, вчера 38
Buy for 30 tokens
В приёмной рыдала женщина. Выпали все зубы, которые вставляли по полису. Пришёл врач, молодой мужчина со смешной бородкой, она кинулась к нему. Он…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 1 comment