Evgeny (klonik69) wrote in peaceinukraine,
Evgeny
klonik69
peaceinukraine

Діти і вдови загиблих українських бійців відпочинуть в ІзраїліПонад 30 людей – діти й удови загиблих українських бійців – прибули вночі 11 липня до Ізраїлю на реабілітацію та оздоровлення. Як повідомив Радіо Свобода куратор проекту, співзасновник громадської організації «Ізраїльські друзі України» В’ячеслав Фельдман, всього у пілотному проекті беруть участь чотири групи по чотири сім’ї з України.
«Критерії були такі: по-перше, це діти, чиї татусі загинули в АТО; по-друге, це вік дітлахів 7 – 13 років. В Україні нам допомогли наші друзі-волонтери, серед яких «Нація добра», «Ініціатива Е+» та інші, які підібрали родини, котрі відповідають цим критеріям», – пояснив Фельдман.
Окрім оздоровлення і роботи з психологами, українські сім’ї ознайомляться з культурою і традиціями Ізраїлю та відвідають туристичні місця країни, обіцяють ініціатори проекту.
Допомогу в організації реабілітації і відпочинку українських родин в Ізраїлі, серед інших, надали урядові і благодійні організації двох держав, посольство України, компанія «Міжнародні авіалінії України». Фінансування проекту, серед іншого, вдалося забезпечити завдяки благодійним акціям «Етно-хутір», повідомив Фельдман.
Раніше «Ізраїльські друзі України» за підтримки українського та ізраїльського урядів здійснили проект «Медичний міст» (стажування українських лікарів у клініках Ізраїлю) та організували лікування і реабілітацію кількох поранених українських бійців.

джерело
Tags: АТО, Ближний Восток, Украина, волонтеры, люди, поддержка Украины
Subscribe
promo peaceinukraine january 8, 08:00 2
Buy for 20 tokens
1570 — Іван Грозний з військом увійшов у Новгород і почав винищення населення міста, див http://grzegorz-b.livejournal.com/587975.html і http://grzegorz-b.livejournal.com/592277.html 1654 — у Переяславі генеральна військова рада, яку скликав гетьман Богдан Хмельницький, вирішила створити…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments