Evgeny (klonik69) wrote in peaceinukraine,
Evgeny
klonik69
peaceinukraine

Діти і вдови загиблих українських бійців відпочинуть в ІзраїліПонад 30 людей – діти й удови загиблих українських бійців – прибули вночі 11 липня до Ізраїлю на реабілітацію та оздоровлення. Як повідомив Радіо Свобода куратор проекту, співзасновник громадської організації «Ізраїльські друзі України» В’ячеслав Фельдман, всього у пілотному проекті беруть участь чотири групи по чотири сім’ї з України.
«Критерії були такі: по-перше, це діти, чиї татусі загинули в АТО; по-друге, це вік дітлахів 7 – 13 років. В Україні нам допомогли наші друзі-волонтери, серед яких «Нація добра», «Ініціатива Е+» та інші, які підібрали родини, котрі відповідають цим критеріям», – пояснив Фельдман.
Окрім оздоровлення і роботи з психологами, українські сім’ї ознайомляться з культурою і традиціями Ізраїлю та відвідають туристичні місця країни, обіцяють ініціатори проекту.
Допомогу в організації реабілітації і відпочинку українських родин в Ізраїлі, серед інших, надали урядові і благодійні організації двох держав, посольство України, компанія «Міжнародні авіалінії України». Фінансування проекту, серед іншого, вдалося забезпечити завдяки благодійним акціям «Етно-хутір», повідомив Фельдман.
Раніше «Ізраїльські друзі України» за підтримки українського та ізраїльського урядів здійснили проект «Медичний міст» (стажування українських лікарів у клініках Ізраїлю) та організували лікування і реабілітацію кількох поранених українських бійців.

джерело
Tags: АТО, Ближний Восток, Украина, волонтеры, люди, поддержка Украины
Subscribe
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments