grzegorz_b (grzegorz_b) wrote in peaceinukraine,
grzegorz_b
grzegorz_b
peaceinukraine

історичне

Лідерові однієї європейської країни, який нещодавно тріумфально провів у себе Олімпійські ігри, не давало спокою, що значна частина населення сусідньої країни поділяла його світосприйняття, вважала його харизматичним лідером, і, більше того - навіть розмовляла тією самою мовою. Сам лідер також з певних причин вважав територію сусідньої країни сакральним місцем: чи то він сам там народився, чи то його народ там в давнину хрестився - вже, якщо чесно, не пам'ятаю. Рішення було прийняте очевидне: один народ, одна країна, один лідер.
Тож спочатку на територію сусідньої країни були введені війська, а на середину березня було призначено референдум про приєднання - на якому, звичайно, переважна більшість під дулами автоматів сказала "так". А той, хто сказав "ні", мав про це серйозно пожалкувати.
Світові країни, що за міжнародниим угодами виступали гарантами стабільності та законності в Європі, висловили глибоку стурбованість через порушення основних міжнародних договорів та нехтування основами світового порядку як такими, проте зауважили за краще не втручатися.
Таким чином, якщо коротко, відбувся аншлюс Австрії в 1938 році. Кажуть, історія має властивість повторюватися - особливо для тих, хто її прагне забути або й зовсім не знати.


Dmytro Kaliszewski on FB
Tags: история
Subscribe
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments