xmarino4ka (xmarino4ka) wrote in peaceinukraine,
xmarino4ka
xmarino4ka
peaceinukraine

Образование в Украине

IMG_2090.JPG

Новые школы, поднятие зарплат учителям-это все хорошо и необходимо.
Но так же немаловажно мотивировать детей, помогать им учиться.

Просьба подписать петицию к президенту "за продление действия программы Интеллект Украины и еще 8 образовательных программ"
Пане Президент!

Сподіваючись на те, що Ваш світогляд співпадає зі світоглядом багатьох громадян України, які живуть з думкою про те, що діти - майбутнє країни, звертаюсь до вас з проханням зберегти та підтримати впровадження в школах проекту «Інтелект України» та інших 8-ми освітніх проектів, існування яких окремі члени колегії МОН України 22 лютого 2018 року поставили під сумнів (і це не дивлячись на понад 50-річну (розвивальне навчання), 20-річну (Росток), 10-річну («Інтелект України») історію успішної роботи в освітньому просторі України), як мінімум заради дотримання норми «різноманітність освіти», визначеною новим Законом України «Про освіту» (стаття 6), а як максимум — заради майбутнього Нації вцілому. На прикладі власних дітей, які є учасниками вказаних програм, бачу їх суттєві результати як в рівні знань, так і в цілому як особистостей.
https://petition.president.gov.ua/petition/43300
Tags: Украина, помощь
Subscribe
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 17 comments