Grzegorz (grzegorz) wrote in peaceinukraine,
Grzegorz
grzegorz
peaceinukraine

Цей день в історії

1749 - Костянтин Маврокордат скасував в Молдові кріпосне право, шляхом перегляду статусу жителів сусідніх держав, яких перестали вважати рабами. Раніше, 5 серпня 1746 року та ж реформа була проведена і в Мунтенії. Вдумайтеся: в 1749 році в Молдові фактично скасували кріпосне право, в 21 квітня 1775 році кацапи вводять кріпосне право в Україні. В принципі, це все, що вам треба розуміти про те, що таке російською скріпи і духовність.

1917 - після семи років в'язниці в Гуляйполе повернувся Нестор Махно - український політичний і військовий діяч, анархіст, організатор і керівник революційного і визвольного руху на півдні України під час громадянської війни 1918-1922 років. Людина, несправедливо звинувачена совками в антисемітизмі.

1950 - Секретною постановою Ради Міністрів СРСР спецпоселенці стали вважатися засланими навічно.

1992 - Міністри закордонних справ Росії, України, Румунії, Молдови прийняли спільну декларацію про припинення вогню в Придністров'ї.
Tags: цей день в історії
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 5
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments