peaceinukraine

Category:

Льодове побоїще.

04 01 1987 сталася одна з найбільш масових і тривалих бійок в історії хокею між молодіжними збірними СРСР і Канади.

В останній день молодіжного чемпіонату світу, який проходив у Чехословаччині, збірна Канади в другому періоді вигравала в команди СРСР із рахунком 4:2, московський армієць Павло Костічкін грубо атакував Теорена Флері. На полі почалася бійка, у якій взяли участь обидві команди в повних складах. Судді намагалися зупинити бійців , але були змушені тікати з майданчика. У Палаці спорту вимкнули світло, але і в суцільній темряві бійка тривала ще майже 20 хвилин.Обидві команди були дискваліфіковані, але канадці претендували на золото,  а радянська збірна вже не могла піднятися вище шостого місця.
Чемпіонами  стали молоді фіни.
Tags: спорт, цей день в історії
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…