Сергей Сергей (s_sergei) wrote in peaceinukraine,
Сергей Сергей
s_sergei
peaceinukraine

Прохиндейка.


22 01 Батьківщина провела з'їзд партії, на якому Юлія Тимошенко оголосила про намір іти в президенти. 
Показали фільм, у якому використали Пауло Коельо Він  ніби  каже, що двічі зустрічався з Тимошенко, і відзначає її харизму і що  у неї дуже сильна особистість. Вона пройшла багато випробувань і вона здатна долати будь які труднощі. Саме така людина може керувати країною.


Тимошенко використала Пауло Коельйо у своїй рекламі.Письменник Пауло Коельйо не висловлював лідеру  Рлдины Юлії Тимошенко підтримку на виборах президента України.Про це він написав у своєму Twitter.Я ніколи не записував жодного повідомлення на підтримку її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як людина, українська політика  не моя справа,  зазначив Коельйо.
Колишній генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен спростував інформацію про свою підтримку кандидатури лідерки ВО Родина Юлії Тимошенко на майбутніх президентських виборах в Україні. Неправда, я не підтримував жодного кандидата. Я звернувся до українців  з тим, що, якщо країна обрала шлях у напрямку Європейського Союзу, то мусить проводити реформи. Це моє послання всім кандидатам. зазначив він.


Tags: разоблачение
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments