nactex wrote in peaceinukraine

Ідеальна держава: право на безсмертя!

Що роблять лікарі районної лікарні, якщо пацієнта неможливо вилікувати в її умовах? Його везуть до лікарні обласної, в якій є відповідне обладнання та фахівці. А що робити, якщо якусь хворобу не може побороти навіть вся сучасна медицина разом узята? Смерть.

Люди і діти вмирають від раку та інших невиліковних на даний момент хвороб, а безпринципні шахраї не гребують наживатися на “благодійності”. Рано чи пізно ці хвороби будуть поборені, але хворі до того моменту не доживуть. Як бути?

На щастя, вже сьогодні існує кріоніка — наука про безпечне охолодження та зберігання людей в рідкому азоті (кріоконсервацію). Таким чином, можна невиліковних хворих перенести в майбутнє, де смертельні сьогодні хвороби будуть переможені.

Поїзд в майбутнє

В світлі прикладу з першого абзацу, сьогоднішня медицина — це “районна лікарня” з примітивними інструментами, медицина майбутнього — “обласна лікарня” з кращим обладнанням, а кріогенна консервація — це транспорт, яким везуть пацієнта з районної до обласної лікарні. Своєрідна “машина часу”.

Як це працює?

В природі існують види тварин, здатні переносити глибоку заморозку і навіть вмерзати в кригу, а після відтанення криги — повертатись до життя. Робити це їм дозволяють антифризи — речовини, які не дають кристалам криги утворитись і зруйнувати тканини організму.

Ця рептилія доводить можливість кріоконсервації людей

Сибірський кутозуб може впадати в сплячку і вмерзати в кригу, зберігаючись в ній необмежено довгий час. Наукою зафіксований випадок 90-річної сплячки, хоча без заморозки ця тварина живе лиш до 13 років.

Жаби теж добре переносять зберігання в холдильнику, а в дикій природі — вмерзають в кригу на зиму.

Звичайна жаба в кризі

В людському організмі антифризів нема, до того ж людина — істота теплокровна. Це дещо ускладнює консервацію людей в холоді, але не робить її неможливою. Щоб зрозуміти процес, треба визначитись з базовими поняттями.

Заморозка — це просте охолодження без попередньої обробки, як у звичайному кухонному морозильнику. Вона не підходе для зберігання людського тіла: при заморозці утворюються кристали криги, які руйнують мікроструктуру організму. Для довготривалого зберігання пацієнтів в холоді потрібна дещо складніша річ — кріоконсервація. Простими словами, це виглядає таким чином:

    1. Офіційна констатація смерті — визнання, що сучасна медицина безсила, і іншого виходу крім кріонування на даний момент не існує.

    2. Охолодження тіла пацієнта до температури +5 ºC: крига ще не утворюється, але процеси гниття та розкладання тіла гальмуються, що дає значно більше часу на подальші процедури.

    3. Перфузія — прокачка антифризів-кріпротекторів по кров’яній системі. Таким чином пацієнт отримує здібність переносити довготривале зберігання в холоді, як описаний вище сибірський кутозуб. Цей процес займає до 10-12 годин.

    4. Вітріфікація. Охолодження прокачаного антифризами тіла протягом трьох годин до –124 ºC. Рідина-кріопротектор при цій температурі стає аморфною, як скло. Молекули рідини припиняють рух, тіло стає “склянкою” і в такому стані може незмінно зберігатись тисячі років. На фото навіть неозброєним оком видно, наскільки відрізняється вітріфікована нирка від замороженої. Вчені ще в 2009 відігріли вітріфіковану кролячу нирку, трансплантували її кролику — і вона працювала!

    5. Подальше охолодження протягом двох тижднів до –196 ºC — температури кипіння рідкого азоту (найпростіша у масовому виробництві кріогенна рідина). Два тиждні потрібні, щоб у вітріфікованому тілі не виникли механічні напруження в процесі охолодження.

    6. Довготривале зберігання пацієнта в дьюарі з рідким азотом. Зберігання не потребує постійної подачі електроенергії — пацієнтам не загрожує розморозка через перебої з електрикою. Температура тримається на рівні –196 ºC за рахунок повільного википання рідкого азоту. Все що треба — це періодчино доливати рідкий азот (раз на тиждень або місяць, залежно від конструкції дьюару).

Пацієнт в вітріфікованому стані може чекати десятки, сотні, а якщо треба — тисячі років. Чекати часу, коли всі нині смертельні хвороби будуть поборені наукою. Часу, коли українці забудуть що таке “смерть від старості”. Часу, коли не буде немічних старців та невиліковно хворих людей.

Сховища компаній Кріо Рус та Alcor

Наразі в світі існують три провідні кріонічні органзації, які мають власні сховища: дві в США та одна в Росії. В них вже зберігаються сотні пацієнтів, серед яких є й українці. Ще тисячі людей, в тому числі засновники та керівники цих організацій, мають контракти на кріонування в разі смерті. Але таке задоволення дороге, починається від 18 або 36 тис доларів (кріонування мозку або всього тіла відповідно). Пояснюється це в першу чергу тим, що кріонічні фірми повинні мати “подушку безпеки”, щоб жодна фінансова криза не призвела до розмороження пацієнтів. Крім цього, вони повинні бути в будь-яку секунду готовими відреагувати на смерть свого пацієнта, правильно провести всі процедури. А ще — дослідження в галузі кріоніки, якими мало хто займається і мало хто фінансує. І все це силами ПРИВАТНИХ фірм, а не держави, тому й ціни такі високі, а пацієнтів так мало.

Як же виглядатиме гарантія безсмертя у виконанні ідеальної націонал-технократичної держави?

    1. Гарантія безсмертя починається на рівні швидкої допомоги (“103”), лікарень та хоспесів. В разі смерті пацієнта лікарі не просто констатують смерть, а і негайно починають необхідні для кріоконсервації процедури.

    2. Якщо під рукою нема необхідного для перфузії обладнання, пацієнта охолоджують до +5 ºC та вживають інших заходів для недопущення початку розкладання тіла. Холодильником під таку температуру повинні бути обладнані всі машини швидкої допомоги.

    3. Пацієнта доставляють до перфузійного кабінету — операційної, обладнаної для перфузії. Перфузійні кабінети повинні бути на рівні районних лікарень. Також доречними можуть бути мобільні перфузійні кабінети на базі автобусів, які їздять і збирають пацієнтів на місцях, проводять перфузію на ходу і потім відвозять пацієнтів на кріокомбінати.

    4. Після перфузії пацієнта охолоджують за 3 години до –124 ºC у спеціальному вітріфікаційному морозильнику.

    5. Довге двотиждневе охолодження вітріфікованих пацієнтів до –196 ºC буде проводитись вже не індивідуально, а в кріокомбінатах у великих морозильниках остаточного охолодження.

    6. Так само в кріокомбінатах буде проводитись пакування та перепакування пацієнтів для довготривалого зберігання.

Пасажирський вагон для 500 кріопацієнтів

Зберігати кріопацієнтів найкраще буде в спеціальних залізничних цистернах-дьюарах з рідким азотом. На прикладі вагону для перевезення кріогенних рідин 15-558С-04 бачимо об’єм 49,1 м3, вантажопідйомність до 50 тонн. Також бачимо час бездренажного перевезення 30 діб. Це означає, що вистачить заправки рідким азотом раз на місяць. Порахуємо скільки пацієнтів вмістить ця цистерна.

Нехай середній пацієнт важить 80 кг.

Тоді через густину води розрахуємо його об’єм: (80 кг)/(1000 кг/м3) = 0,08 м3/пацієнта

В одному м3 поміститься (1 м3)/(0,08 м3/пацієнта) = 12,5 пацієнтів.

Займемо 40 м3 пацієнтами, а 9,1 м3 залишимо резервом для випарування рідкого азоту.

Тоді цистерна містить: 40 м3 * 12,5 пацієнтів = 500 пацієнтів.

Маса 500 пацієнтів: 80 кг * 500 пацієнтів = 40 тонн.

Разом з резервом рідкого азоту повна маса вантажу не повинна перевищити 50 тонн — повну вантажопідйомність цистерни.

За рік в Україні помирає 600-700 тисяч пацієнтів. Це означає потребу виготовити 1200 цистерн за рік. Ця кількість вагонів — трохи більше за 1% від кількості наявних вантажних вагонів Укрзалізниці. Нема нічого надприроднього та нездійсненного в тому, щоб їх виготовляти. В Україні є декілька заводів, здатних це робити, зокрема Азовмаш в Маріуполі та Стаханівський вагонобудівний (втім є і влада, яка не дуже-то й прагне звільнити Донбас від окупації).

Приблизно так виглядатимуть пасажирські поїзди з кріопацієнтами

З заправкою цистерн рідким азотом ще простіше. Азот — це 78% складу повітря і все що треба — охолодити повітря до стану рідини. Нічого надприроднього та нездійсненного: технологія давно відома, відпрацьована та посильна для української промисловості. Найбільш доцільно масово робити рідкий азот вночі, коли йде провал споживання електроенергії, а виробництво зберігається (АЕС на ніч не заглушиш).

В кисню (21% повітря) температура переходу в стан рідини вища (–182 ºC проти –196 ºC в азоту), але концентрований кисень небезпечний в пожежному плані, пацієнтів в ньому зберігати ризиковано. Рідкий кисень можна відділяти і відправляти на заправку космічних літаків (космопланів). При активному засвоєнні космосу та відповідній частоті запусків космопланів зріджене повітря буде рівномірно йти і на пацієнтів, і на космос. А неминуче збільшення кількості цистерн з кріопацієнтами означає і збільшення виробництва рідкого азоту — і рідкого кисню теж. Це веде нас до поступового збільшення кількості космопланів та темпів засвоєння космосу. Про це читайте в нашій статті про літаки та космоплани.

Від безсмертя - до космічних польотів!

Ми повинні прагнути стати нацією безсмертних завойовників космосу. Нам не потрібен пан в Європі чи в Москві — ніхто в світі не допоможе нам стати нацією безсмертних богів крім нас самих. Нам самим треба усвідомити себе нацією, гідною великої мети. Усвідомити, що нам набридло бути третьосортною колонією.

Українець! Вбий в собі холопа!

Додаткові матеріали для тих, хто цікавиться темою кріоніки

1. https://habr.com/post/404019/

2. https://youtu.be/ofSdw5V21Ek

3. https://newochem.ru/nauka/krionika-pochemu-v-nej-vse-taki-est-smysl/

4. https://habr.com/post/365563/

5. https://habr.com/post/371761/

6. https://habr.com/company/madrobots/blog/405689/

promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded