Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

Зростає українське промислове виробництво

Харківський тракторний завод удвічі збільшив експортПротягом 2018-го року експорт тракторів ХТЗ збільшився вдвічі. Основними ринками збуту стали Польща, Болгарія, Румунія, Литва, Грузія, Молдова, Казахстан, Вірменія та Нова Зеландія.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Ukraine Now.

Протягом минулого року підприємство виготовило 900 тракторів, що на 13% більше ніж у попередньому періоді. Застосування новітніх технологій дозволило істотно модифікувати критично важливі вузли. ХТЗ комплектуються різними двигунами в залежності від умов і цілей їх подальшої експлуатації.

Інвестиції групи DCH в модернізацію ХТЗ – багатомільйонна довгострокова програма, яка дозволила створити техніку, яка дійсно цікава ринку. А експорт – найкращий індикатор цього успіху, – йдеться в публікації прес-служби підприємства.

На сьогодні Харківський тракторний завод – єдиний в країнах колишнього СНД виробник як колісних, так і гусеничних тракторів.
З 2006 по 2016 рік завод був збитковим, і тільки за результатами 2017 вийшов в прибуток.

Віталій Царьов
Редактор Національного промислового порталу

Звісди

А вот что интересно об этом заводе.

В 2017 году, когда ещё закупались российские запчасти, было выпущено 800 тракторов. Прибыль завода составила 49 млн евро.
В 2018 году завод отказался от российских деталей и перешёл на двигатели IVECO. Выпущено 900 тракторов. Прибыль увеличилась в два раза.
В 2007 году этот завод был отжат Дерипаской и с тех пор был убыточным. Сейчас ситуация поменялась.

Tags: Україна, гарні новини
Subscribe

 • Какого-такого "Беркута"?

  Видать Мишаньке Подоляку, «гению» чёрных политических махинаций, (а в своё время преданному трубадуру Януковича и Медведчука), знатно прилетело…

 • Трудное время

  От вакханалии которую устроил моносброд в Украине глаза на лоб уже устали лезть, читаешь новости и обтекаешь. Сейчас у зелебобиков печалька:…

 • Новини мистецтва

  Kontramarka.ua "8 жовтня 2021 року в Жовтневому палаці відбудеться концерт Ірини Круг в Києві з презентацією нової програми “Ти серце і душа”. Щира…

promo peaceinukraine март 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments