Сергей Сергей (s_sergei) wrote in peaceinukraine,
Сергей Сергей
s_sergei
peaceinukraine

Мотивация выбора.

Я, Стасовський Юрій, учасник АТО 2014-2015 років, був в Іловайську, Дебальцевому, полоні, з здоровому глузді та тверезій пам'яті буду голосувати за Порошенка. Чудово розумію всі його вади та недоліки, переступаю через власні образи, через брехню його прибічників та його генералів, через власний орден "За Мужність", похоронений в надрах армійської бюрократії, ще багато через що.
Але я роблю ставку на "Не ПРОГРАТИ". Я не можу випустити синицю з руки і погнатись за журавлем в небі.


В плюсах для мене:
1. Однозначний шлях від раші. Закріплений в Конституції курс в Європу та НАТО. Польща, Латвія, Литва, Естонія, які після розвалу совка вибрали шлях на Захід вже давно живуть як люди.
2. Децентралізація. В моїй рідній Петриківці за п'ять років зроблені капітальні ремонти двох шкіл, новий стадіон з штучним покриттям, парк, антивандальні лавочки та урни на центральній вулиці, сучасне діодне освітлення, безплатний WiFi в центрі, 16 млн. гривень виділені на очищення річки Чаплинка та ставка, у комунгоспа нова машина для прибирання, трактори, у пожежників нова сучасна машина, у ФАПі Рено Дастер, декілька ігрових майданчика для дітей, два світлофори з незалежним енергозабезпеченням, об'їздна дорога Дніпро-Решетилівка. Це величезний плюс Порошенкові, тому що він особисто буквально продавлював цю реформу через парламент.
3. Прозорро. Ця система державних закупівель не дає вкрасти 50-64 мільярди гривен на рік бюджетних, а точніше наших з вами, грошей. Так, Прозорро не гарантує повну відсутність зловживань, але воно дуже підвищує ризики для корупціонерів.
4. Безвіз. Знаю,"безвіз на хліб не намажеш" і таке інше. Але для того, щоб нам його дали, в Україні прийшлось привести до європейських норм більше сотні законів та постанов. Зараз наш закордонний паспорт в першій тридцятці по можливостям.
5. Асоціація. Це перший крок до Євросоюзу. Почали перебудовувати зовнішньоекономічні зв'язки. Зараз 42% всього зовнішнього обігу це ЄС. Раша, н


Tags: Україна
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 6
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments