духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in peaceinukraine,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
peaceinukraine

Повернення інформації про діяльність попередніх президентів України на офіційний сайт глави держави

Вимагаємо повернути всі матеріали про діяльність всіх попередніх Президентів України на офіційний сайт Президента України так, як це не приватний сайт Володимира Зеленського. Люди мають право на вільний доступ до інформації.


Як відомо, Володимир Зеленський в перші години роботи наказав видалити велику кількість інформації з сайту глави держави.
Так, ще недавно доступні новини Петра Порошенка більше не відображаються на офіційному веб-ресурсі президента.
Безліч матеріалів залишилось у кеші Google, в чому можна переконатися, поставивши пошуковий запит "site: president.gov.ua Порошенко".
Але при спробі відкрити будь-яку з новин, відкривається головна сторінка president.gov.ua.
У рубриці "Всі новини" на сайті глави держави станом на 15:00 вівторка доступні лише 17 матеріалів, і всі вони про Зеленського. Переконатися в цьому можна за наступним посиланням: president.gov.ua/news/all.

Про це також інформувало Depo.ua з посиланням на сторінку у Facebook волонтера-редактора інформаційно-політичної платформи в "Спільнобаченні" Олександри Толмачової.

"ЗеКоманда видалита з сайту Президента України новини, звернення, фотогалереї, робочі зустрічі Порошенко. Всі розділи практично порожні, окрім Документів. Якщо ЗеКо не розуміє, що це не її особистий інстраграмчик, а архіви офіційного сайту глави держави, то що їм Конституція, або ваші особисті кошти...", - заявила вона.

https://www.uaportal.com/ukr/news/zelenskij-vidaliv-z-sajtu-prezidenta-vsi-novini-pro-poroshenka.htm
https://www.depo.ua/ukr/politics/zelenskiy-vidaliv-z-saytu-prezidenta-use-shcho-nagadue-poroshenka-20190521965946


Tags: Україна
Subscribe

promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments

Bestanatoligreen

May 23 2019, 19:51:24 UTC 1 year ago

 • New comment
*** Як відомо, Володимир Зеленський в перші години роботи наказав видалити велику кількість інформації з сайту глави держави. ***

В соответствии с российским "законом о забвении"...
http://www.consultant.ru/law/hotdocs/43636.html/?utm_campaign=hotdocs&utm_source=google.adwords&utm_medium=cpc&utm_content=1&gclid=EAIaIQobChMIlf-8mLay4gIVT6WaCh3fhQJUEAAYASAAEgL_j_D_BwE