Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

На Хмельниччині запрацював перший енергоефективний ЦНАПУ Полонській об’єднаній тергромаді на Хмельниччині відкрили Центр надання адміністративних послуг, який був побудований з використанням енергоефективних технологій, повідомляють у прес-службі Програми “U-LEAD з Європою”.

Його звели всього за чотири місяці.

Перший енергоефективний ЦНАП
Полонський ЦНАП збудований з SIP-панелей з додатковим утепленням стелі та підлоги. У центрі працює електричний котел невеликої потужності, який оптимально підходить до параметрів будівлі, та встановлена автоматична вентиляція з елементами рекуперації. При будівництві центру використовувались натуральні еко-матеріали з антисептичним покриттям.В ЦНАП облаштовано 12 робочих місць адміністраторів, які будуть надавати 150 видів адміністративних послуг для більш ніж 43 тисяч громадян. Орієнтовна вартість будівництва та облаштування ЦНАП – 3,8 млн грн, близько 10% від цієї суми профінансувала громада.

Підтримка партнерів
Центр створено за європейськими стандартами якісних адмінпослуг та енергоефективності. Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Звідси

Tags: Украина
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments