Ле Фея (lilith_le_fairy) wrote in peaceinukraine,
Ле Фея
lilith_le_fairy
peaceinukraine

На такі дії наша армія відповідатиме з усією потужністю

Надо просто прекратить стрелять.

6 июня боевики 16 раз обстреляли позиции сил ООС, из них раз - с применением запрещенных "Минском" минометов калибра 120 мм. Также использовались ПТРК, вооружение БМП и пехотное оружие. За этот период погибли два бойца, двое ранены.

7 июня позиции ООС обстреляли уже семь раз, в том числе Новолуганское - из артиллерии калибра 122 мм и минометов 120 мм. Погибли двое, четверо получили ранения, еще четверо травмированы.

******************

Президент України Володимир Зеленський вважає, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського на Донеччині та інших населених пунктів в ніч проти 7 червня, внаслідок яких двоє українських військових загинули, а восьмеро отримали поранення, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.

«Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський також висловив співчуття родинам загиблих і подякував за мужність і стійкість українським військовослужбовцям, які зазнали атаки. Він наголосив, що на дипломатичному рівні Україна й надалі наполягатиме на припиненні вогню та звільненні полонених.

«Обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес перемовин щодо припинення вогню. Хоч би хто віддав наказ – Збройні сили України відповідатимуть жорстко та відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню та звільнення полонених залишиться твердою та незмінною», – заявив Президент.

***********

Надо просто прекратить стрелять.
Вначале заявил Зеленский, потом это повторил Кучма. Потом Кучме пришлось оправдываться.
Хотя такой приказ существовал.
Потом ихтамнеты обстреляли ВСУ, хотя этого можно было не допустить. Потом Зеленский заявляет, что это были наёмники. И РФ здесь абсолютно не причём.
Это ещё не военное преступление, не государственная измена? А? Почитатели Зеленского?
Tags: Украина, война, реваншизм
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 5 comments