Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

Новость от 17 июля 2018 "Роттердам +"

Вопрос, кто первый припишет конец действия формулы "Роттердам +" Зеленскому?

ФОРМУЛА ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ "РОТТЕРДАМ +" ПЕРЕСТАНЕ ПРАЦЮВАТИ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУЗ дати повномасштабного запровадження ринку електричної енергії формула ціноутворення "Роттердам +" вже не буде потрібна. Планується, що ринок запрацює з 1 липня 2019 року.

Про це "Прямому" повідомила голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Оксана Кривенко.

У зв'язку з набуттям чинності закону про ринок електроенергії, через це визнають такими, що втратили чинність, низку нормативних документів.

"Одним із таких документів є порядок розрахунку прогнозованої оптової ринкової ціни на електричну енергію, що передбачає так звану у народі формулу "Роттердам +". З дати повномасштабного запровадження ринку електричної енергії ця формула вже не буде потрібна, тому що в умовах нового ринку всі ціни мають формуватися вільно. На сьогодні ми шляхом формульного регулювання стримуємо неконтрольоване зростання цін", - розповіла вона.

Відповідаючи на питання, коли саме перестане працювати формула "Роттердам +", голова НКРЕКП наголосила: "З дати запровадження повномасштабного ринку. Ми плануємо і сподіваємося, що повномасштабний ринок вступить в роботу так, як передбачено законом - з 1 липня 2019 року. Ми створюємо всі необхідні умови для запровадження такого ринку вчасно".Як раніше стало відомо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) може скасувати формулу ціноутворення на електроенергію "Роттердам +". Відповідний проект постанови комісія збирається розглянути на засіданні 23 серпня.

Звідси

Tags: ТОП, Україна, экономика
Subscribe

promo peaceinukraine февраль 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment