Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

А тим часом у Молдові

ГІБРИДНА ВІЙНА: МОЛДОВАКонституційний Суд Молдови позбавив Ігоря Додона функцій президента країни та оголосив тимчасовим головою держави Павела Філіпа, колишнього прем‘єр-міністра. Пан Філіп має розпустити парламент і призначити нові вибори.

Конституційний Суд пояснив свою ухвалу тим, що пан Додон не розпустив парламенту на вимогу його вчорашньої ухвали.

Вчора дотихчасові конкуренти — промосковська ПСРМ (Партія соціалістів Республіки Молдови) та "проевропейський" антисистемний «Блок Зараз» (Acum) — раптом утворили коаліцію (ширку) і сформували новий уряд під керівництвом Маї Санду (блок Acum, колишній міністр освіти).

Таким чином вони усунули від влади попереднього прем‘єр-міністра, пана Філіпа, та його Демократичну Партію Молдови, яку фінансує місцевий олігарх Володимир Плахотнюк.

*

Хто тут партія Зеленського, хто партія Медведчука, а хто партія Порошенка — за аналогією з Україною — вирішуйте самі. Але свій Крим/Донбас (йдеться про окупований Кремлем лівий берег Дністра, який всі так звані "незалежні" медіа та політики досі називають московським словом «придністров’я») незалежна Молдова має ще з 1991 року — і цим Московія міцно тримає цю країну у своєму зашморгу, не пускаючи її в Европу. Ще й сусідня Україна всі ці роки постійно шукає очі в сірка — жоден наш уряд відкрито не став на бік Кишинева за всі ці роки, і не допоміг наглухо закрити цю окуповану територію від Московії.

Ситуація в Молдові є наочним прикладом для українців, які на догоду Кремлю, наслухавшись продажної медіавульвоти про «корупцію» в країні, самі знесли власну державницьку та проевропейську владу, проголосувавши "за кого-небудь аби не Порошенко". Що буде далі — спостерігайте за Молдовою (ага, тут ми ще раз дякуємо усім «українським ЗМІ» які повністю ігнорують події в сусідній країні)...

Звідси
Tags: в Мире
Subscribe

promo peaceinukraine март 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment