Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

ЗСУ ВИЙШЛИ НА ОКОЛИЦІ ДОНЕЦЬКА

Військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила Галицького закріпилися на нових позиціях на околиці Донецька.Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомляє військовий кореспондент ТРК «Україна» Олексій Кашпоровскій.

«24 бригада виправдовує свій статус "Королевської". Трохи більше місяця тому її розвідники зайняли сіру зону в бік Донецька і Трудовських. І тепер українська армія практично повністю контролює Мар'їнку.

Фактично, позиції армійців тепер знаходяться всього в парі сотень метрів від Олександрівки та самого Донецька. А сіра зона - пересунулася в Трудовські.

Завдяки просуванню королівської піхоти, жителям Мар'їнки буде менше прилітати. Як на мене, це найкраща демонстрація стратегії "Перестати стріляти". Скрізь, де українська армія йде вперед - Маріуполь, Слов'янськ, Лисичанськ - різко перестають стріляти. Пропоную Сепар взяти на замітку - якщо вони і справді хочуть миру », - зазначив Кашпоровскій.Звідси

Tags: ВСУ, Украина, война
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments