Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

А вот и результаты отведения войск от Станицы Луганской...

НА ДІЛЯНЦІ РОЗВЕДЕННЯ СИЛ У СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКІЙ ПЕРЕБУВАЮТЬ ГРУПИ ПЕРЕОДЯГНЕНИХ У ЦИВІЛЬНЕ НАЙМАНЦІВ РФВ районі н.п. Станиця Луганська, на території, з якої за заявами противника, виведено його війська, продовжують перебувати групи військовослужбовців російських окупаційних військ, які видають себе за місцевих жителів.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

"У районі н.п. Станиця Луганська, на території, з якої за заявами противника виведені його війська, продовжують перебувати групи військовослужбовців російських окупаційних військ, які видають себе за місцевих жителів, переодягнувшись у цивільний одяг", - сказано в повідомленні.

Водночас, як зазначили в ГУР, російське окупаційне командування через підконтрольні засоби масової інформації поширює чутки про недотримання домовленості про розведення військ командуванням Об'єднаних сил і повернення українських підрозділів на попередньо займані позиції.

"Для підготовки відповідних фейкових відеоматеріалів залучаються знімальні групи, в т.ч. провідних російських телеканалів", - додали в пресслужбі ГУР.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський назвав розведення сил у Станиці Луганській "початком кінця активної фази війни". Президент закликав українців "не піддаватися паніці і провокаціям".

Нагадаємо, розведення сил у Станиці Луганській відбулося 26-28 червня, відведення військ підтвердили спостерігачі ОБСЄ.

Звідси

Tags: Россия, Україна, война, мрази, руцкимирЪ
Subscribe

promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments