Ле Фея (lilith_le_fairy) wrote in peaceinukraine,
Ле Фея
lilith_le_fairy
peaceinukraine

Выбросила хлеб


Цілий день навколовладні бобіки типу Бутусова переконували нас у тому, що історія з хлібом і жінкою Нетаньягу - видумка російської пропаганди, аж поки сам Нетаньягу своїми неоковирними вибаченнями не підтвердив, що таки да, ця фурія подібне таки відмочила (що, до речі, не дивно, знаючи її репутацію).

Аж тут і посол включився, якому довелося розбирати цю гидку історію на вищому рівні.
"Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон також обговорив з головою Офісу президента України сьогоднішній інцидент з кинутим на землю хлібом.
"Тільки що розмовляв з керівником канцелярії президента Андрієм Богданом, він сказав мені, що інцидент з хлібом був абсолютно ненавмисним і неважливим і, звичайно, не вартим уваги з боку ЗМІ", - написав Ліон."

А отут стоп! Тут уже, шановні ізраїльтяни, відійдіть убік. Нам про своє треба поговорити. Ти хто там такий, що берешся визначати - варте воно уваги ЗМІ, чи не варте? Ти чого взагалі туди лізеш? То ви зранку вказуєте журналістам на неприпустимість оціночних суджень, то тепер під вечір регулюєте важливість тем для преси. Ви взагалі уже береги поплутали, наша нова владо? Ну, продовжуйте у тому ж дусі, щеміть пресу. Поуказуйте їй як себе треба поводити.Зрештою, воно їй не зайве для того, аби остаточно прийти до тями.

Але краще, поки не пізно, порозпитуйте у свого попередника: як воно жити в умовах повної нелояльності преси? Чи ви думаєте, що ви за свої красівї глаза і небачені таланти в цих кабінетах опинились?
Віктор Литовченко
Tags: Україна, махровый популизм, реваншизм
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments