Тарас Эдуардович (13taras) wrote in peaceinukraine,
Тарас Эдуардович
13taras
peaceinukraine

Якщо не доходить через голову, може дійде через шлунок.Те, що зараз у вигляді «Плану Штайнмаєра» нав’язується Кремлем і бездумно підтримується чинною владою - безумовний політичний і військовий програш України. Україна на десятиліття знову опиниться в сірій зоні, на членстві в НАТО і ЄС можна буде поставити хрест. Якщо у нас будуть, ці десятиліття...Але цей «план» має і персональний економічний вимір. Знищено десятки тисяч об`єктів інфраструктури, вирізано і вивезено в Росію десятки заводів, заміновані с/г угіддя, затоплені шахти. Мільйони безробітних і незадоволених.
Це все буде коштувати українським платникам податків десятки, якщо не сотні, мільярдів доларів.
Можна, звісно, очікувати дива від Маріупольського форуму, де Зеленський пообіцяв залучити міжнародну допомогу для відновлення Донбасу.
Але станом на сьогодні міжнародні партнери скерували близько 500 млн дол за усі роки війни на вирішення соціальних питань.
Українські олігархи пообіцяли пофарбувати кіоск.
Чи виплатить Москва репарації - мені здається, це риторичне питання навіть не порушується.


Нагадаю, що німецьким платникам податків реінтеграція східної Німеччини, за сценарієм якої ми наче йдемо, обійшлася в понад 2 трлн євро!!!, і це ще не кінець історії. А як і за що голосують «ости» і як вони вдячні Берліну - можете почитати в пресі.


Тому, порахуйте самі: план Зеленського персонально для кожного з Вас, і 73% і 25%, матиме наслідок у вигляді Вашої мізерної зарплати, мінімальної пенсії, відсутності доріг, шкіл, садочків.
А все тому, що один ядерний карлик вирішив погратися в амбіції і піти в Україну з війною, а інший «найвеличніший лідер сучасності» без зеленого розуміння як керувати державою, вирішив йому здати в полон власну державу і досягти «миру за будь-яку ціну».


І, звісно, про Крим усі сором’язливо мовчать...


Пане Зеленський, Ви точно розумієте, у що Ви всіх нас втягуєте?
Тут жартами не обійдеться


Volodymyr Omelyan
Tags: Украина, политика, экономика
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments