Тарас Эдуардович (13taras) wrote in peaceinukraine,
Тарас Эдуардович
13taras
peaceinukraine

З благими намірами. Оповідка першаПатрік Зюскінд: «Парфумер: Історія одного вбивці». Хто не знайомий з цим абсолютно шедевральний твором, в двох словах. Головний персонаж роману Жан-Батіст Гренуй, маючи дивовижний хист уловлювати і розрізняти різні пахощі, винайшов, за допомогою вбивств, парфум, котрий якщо його розвіяти в повітрі викликає божевільний напад любови. Коли його ведуть на страту, за вбивства, Гренуй витягує дивом прихований від варти флакончик із завершеним ароматом з феромонами любови.

Однієї краплі цього божественного запаху виявилося достатнім для того, щоби відпустили Гренуя, а у ката опустилися руки. Запах летить над натовпом глядачів, що зібралися помилуватися на страту Грасського чудовиська. Аромат збуджує в людях бажання любити і будить тілесну пристрасть. Люди шукають задоволення тут же, на площі, все переростає в справжню пристрасну оргію. Гренуй стоїть серед натовпу і насолоджується ефектом, який справив.


Всі люди, які прийшли дивитися на цю кару, починають шаленіти від любові один до одного. Все закінчується божевільною оргією на головній площі. Вранці, коли чари парфуму випарувалися, люди почали прокидатися голі на площі. До деяких почало доходити, що дехто займався коханням зі своєю дочкою, хтось з сином, хтось з сестрою, братом, бабусями, дідусями. Всі дівчата втратили незайманість. І люди починають розходитися з площі. Хтось опустивши голову і ховаючи очі, тікав, прикриваючи хоч чимось свою наготу, хтось вбиває інших, не витримавши сорому, а хтось і себе. І ось ця сцена загального похмілля, і усвідомлення того, що сталося, і що ще може статися за результатами цієї оргії, змушувала людей божеволіти.

Що чекає нового преЗЕдента, коли розвіються чари, навіяні брехливою пропагандою? Любов плебсу недовговічна. Люди не пробачають невиправданих очікувань.

Parfumer мав мету життя – створити аромат абсолютної краси і винаходить цей парфум з благим наміром стати великим парфумером. Втім, відомо, що благими намірами вистелена дорога до пекла.

Нарешті Гренуй вільний, він йде з міста. Тепер він знає силу своєї влади: завдяки парфумам він може стати богом, якщо захоче. Він повертається в Париж і направляється до місця, де з’явився на світ. Тут біля багаття зібралися злодії і волоцюги. Гренуй з голови до ніг обприскує себе парфумами, і люди, засліплені потягом до нього, розривають його на шматки і пожирають останки великого парфумера.

Yaroslav

https://defence-line.org/

Tags: политика
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments