Тарас Эдуардович (13taras) wrote in peaceinukraine,
Тарас Эдуардович
13taras
peaceinukraine

БАНДЕРІВЦІ НА ЛИЖАХШановна громада ЛО, давно я не писав вам дописів про готель. От зараз виправляюся.
Відразу кажу, що цей текст просто не можу писати мокшанською. Але обов’язково зроблю переклад та викладу окремим дописом. Інформаційна війна потребує текстів на мокшанській.
Мені дуже пощастило з місцем мешкання. В моєму селі під Києвом наша вулиця – це просто осередок українщини та бандерівщині. Дуже добрі, навіть я б назвав родинні, стосунки між сусідами. Постійно спілкуємось, збираємось, їмо, трохи п’ємо, та допомагаємо один одному. Звісно, в стаді завжди є чорна вівця. Є в нас такий сусід. Ні з ким не спілкується, встиг вже обдурити на гроші деяких. Особисто я вважаю, що його виправдовує його прізвище – Сучков.
Але все ж таки я хочу розповісти про свого іншого сусіда – Діму, його дружину Ольгу, і їх дочку Катю.


Молода родина, обидві медики, самі побудували собі маєточок з дуже гарною хатою в нашому селі, живуть, працюють, двох собак доглядають. Діма спілкується виключно українською. От від знайомства я ніколи не чув від нього мокшанської мови. Оля більш толерантна, вона іноді переходить на москальську. Донечка Катя, 9 років, така чарівна україночка, дуже гарна.
З мого поганого впливу (а може доброго впливу, хто знає) Діма придбав собі кілька років тому Mossberg 590 (хто розуміється на зброї, це американська класика помпового shotgun). І після придбання не просто поставив у сейф shotgun та забув, а кожного тижня їздить у стрілецький клуб та тренується з власною зброєю. І має зараз не аби які навички. Для чоловіка це нормально. Але Діма не сам їздить. З Дімою їздить тренуватися дочка Катя, 9 років!!! Катя тренується стріляти з автоматичної гвинтівки Ruger 0.22LR. Ось вам відео. Це маленька валькірія Катя виконує вогневу вправу з переносу вогню та пересуванню.

А ось вам диплом КатіДіма та Оля свідомо виховують свою дочку як воїтельницю, захисницю нашої держави.
Це вступ. Ну, щоб ви розуміли, про кого я пишу.
І от взимку цього року Діма, Оля та Катя відпочивають в моєму готелі. Зранку до обіду лижі, після обіду спа-процедури в басейнах з гарячими підземними водами, потім вечеря, вино, їжа та постійне приємне спілкування.
І ось моя дружина розказує мені випадок на лижній трасі. Вона свідок.
Діма катається на лижах гарно. Має досвід. Але Оля та Катя – перший раз на гірськолижному курорті. Тому перші два дні – інструктор, навчання. А потім вже, коли первинні навички отримані, Катя їде попереду, Діма їде трохи ззаду та страхує Катю, а Оля десь позаду у своєму ритмі.

Хто катається на гірських лижах, той знає, що на усіх гірських трасах обов’язково є відбиті на голову сноубордисти, переважно москальські, які поводять себе нахабно, зухвало, розмовляють матом, усім заважають. І ось Катя їде, повільно, боїться, а її підрізає напереріз такий москальський сноубордист. Катя ледь не впала, дуже злякалась, зупинилась. Батько Діма почекав, передав Катю мамі Олі, і швидко поїхав за купкою сноубордистів-москалів. Наздогнав того козла, під’їхав впритул, та «випадково» сунув паличку під сноуборд. Москальский красень перевернувся кілька разів з мат-перемат, і почав волати про «дєбілав, каториє нє знают как нада палкі держать…». До нього ще приїхали кілька москалів та почали голосно матом розмовляти.
І тут розгортається кульмінація. Діма під’їжджає до цих москалів, зупиняється, дивиться зверху вниз, та каже «Слава Україні!». Той, який підрізав Катю, а потім отримав від Діми, здувся як повітряна кулька. А у інших москалів попадали щелепи.
День був дуже вдалим. Ввечері пили за Україну.
А я пишаюся, що маю честь жити з такими сусідами.

Ваш Готельєр-бандерівець

P.S. А нещодавно Оля народила ще одне малятко-дівчинку. От я закликаю усю нашу спільноту ЛО побажати цій прекрасній родині щастя та процвітання! Хай кожний, хто читає ці строки, просто про себе побажає гарного цій родині. Ті, про кого я написав – майбутнє нашої України.
Tags: Украина, политика
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments