Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

Эхо из 90-ых

У Харківській медичній академії післядипломної освіти відбуваються вибори ректора. Одним з 2-х кандидатів на перемогу є Богдан Федак.Якщо ви заґуґлите ім’я та прізвище цієї особи, то побачите низку матеріалів ЗМІ про резонансну справу з продажу немовлят за кордон у 90-х роках, у Львівській обласній клінічній лікарні.

Федак тоді, користуючись посадовим становищем, допомагав діяти злочинній групі, яка продавала дітей на всиновлення за кордон. Після розкриття злочину його засудили до 2 років позбавлення волі. Після цього Федак не мав права обіймати посади у медичній галузі. На жаль, ця справа, яку ще назвали “справа дітей” не завадила йому продовжити будувати кар’єру у сфері охорони здоров’я.

У 2000-х роках він став помічником тодішнього народного депутата Ігора Шурми і, незабаром, головним лікарем Харківської міської клінічної лікарні, а далі — головним лікарем обласної клінічної лікарні, де також відмітився корупційними скандалами (http://bit.ly/2OIzSKn, http://bit.ly/2vqxKjj). У 2018 році Федак, попри непогодження МОЗУ (http://bit.ly/2UNRUPf), став головою управління охорони здоров’я Харківської ОДА і пробув на посаді до 2019 року.

Тепер, через конкурс, він намагається очолити Харківську медичну академію післядипломної освіти. Працівники медакадемії написали відкритого листа до МОЗ України з проханням міністра взяти під особистий контроль проведення конкурсу (http://bit.ly/2SEQDae).

У листі зокрема йдеться, що МОЗ України без пояснення відсторонило від участі в конкурсі на посаду ректора Академії трьох інших претендентів. Таким чином на виборах залишилася кандидатура Федака та ще однієї особи, яку працівника академії розглядають як технічну кандидатку (http://bit.ly/2HfwlPy).

Відсторонені претенденти на посаду ректора звернулися до суду, щоби оскаржити такі вибори та можливі результати. А 07.02 під час першого туру виборів більшість колективу не проголосували за будь-кого з кандидатів, цим самим продемонструвавши свою позицію щодо цього фарсу.

У подібних ситуаціях керівництво МОЗ України мало б не ховати голову в пісок, а підтримати здорове медичне середовище. Постаті формату Федака кидають тінь на всю медичну спільноту, а очолення такими людьми закладу, де навчають лікарів, руйнує засадничі етичні норми лікарської професії і несуть пряму загрозу життям українців.

Звідси

Tags: Україна, мрази, наболело, разоблачение, реваншизм
Subscribe

promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments