Бланка Бьянка (blanka_byanka) wrote in peaceinukraine,
Бланка Бьянка
blanka_byanka
peaceinukraine

Пандемія коронавірусу

Пандемія коронавірусу — чудовий фільтр на покидьків і шахраїв.

"Провідні вчені" разом з "провідними фармацевтичними виробниками" і "провідними політиками" уже на повну займаються поширенням неправдивої інформації щодо засобів з профілактики коронавірусу. При цьому відверто маніпулюючи щодо того, про які захворювання йдеться.Національний інститут фтизіатрії і пульмонології, “Юрія-Фарм”, Олег Ляшко та медіа на зразок 1+1 поширюють фейки і нісенітниці щодо запобігання SARS-CoV-2! Начебто за висновком наших провідних вчених є препарат, який ефективно протидіє вірусу. Це неправда і цілковите шахрайство! Поширення брехні та неперевіреної інформації в умовах пандемії і великого занепокоєння суспільства — це фактично злочин проти українців. Детальний розбір ситуації тут: https://bit.ly/33mNAZx

Зараз не існує жодної профілактики проти вірусу окрім ретельного і частого миття рук, гігієни кашлю і чхання, практики не торкатися носа, рота і очей брудними руками та уникнення скупчень людей. http://bit.ly/2SXRl3L Так само як і не існує спеціального лікування COVID-19. Лікування, що зараз існує, є симптоматичним.

В інформаційному просторі зараз маємо дуже багато прикладів “bad science”. Коли в медіа чи від лідерів думок з'являються якісь твердження від “провідних науковців” про дієвість того чи іншого препарата, які не підтверджені жодними науковими даними чи дослідженнями. Тому будьте уважні! Перевіряйте джерела та інформацію на офіційних ресурсах.

Це можна робити тут:

➡ Оперативну ситуацію та поради щодо запобігання на сторінці Центр громадського здоров’я України
➡ На сторінці Міністерство охорони здоров'я України
➡ World Health Organization (WHO) та на сайті: https://www.who.int/
➡ World Health Organization Ukraine
➡ CDC (Центрів з контролю та профілактики захворювань в США) та на сайті CDC: http://bit.ly/30GPvGU

Пам’ятайте, турбота про інформаційну гігієну — теж важливий аспект боротьби з вірусом. Що більше людей знатимуть про правдиві способи захисту, то скоріше ми подолаємо хворобу.

На цей кейс повинні оперативно відреагувати Національна поліція України і The Security Service of Ukraine.

Уляна Супрун


Tags: Україна, дезинформация/фейк, разоблачение
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo peaceinukraine февраль 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments