orehov_1978 (orehov_1978) wrote in peaceinukraine,
orehov_1978
orehov_1978
peaceinukraine

У "ЛНР" офіційно заявляють, що коронавірусу в "республіці" немає


Популярний луганський журналіст, письменник, історик Павло Бондаренко в своєму блозі розповідає знайомі з окупованого Алчевська прислали інформацію, що в окупованому місті карантину немає. Все працює. Школи працюють. Школярі поголовно в масках. Самі роблять з туалетного паперу під чуйними керівництвом вчителів. І так по всій «ЛНР».
Павло Бондаренко зазначає, при цьому офіційно оголошено, що «коронавируса в« республіці »немає і бути не може». Іншими словами, висновок нашого адресата звідти: «Маразм міцнішав і танки наші швидкі, і сосни гнуться, як трава ...». Причому в реальному житті, а не телевізорі, паніка там піднімається не на жарт. Чиновники всіх рівнів буквально штурмують кордон з Росією, намагаючись вивезти свої сім'ї, але вона закрита для тих, у кого немає російських паспортів. Офіційно оголошено, що жодного померлого від коронавируса немає, але є 43 трупа від свинячого грипу. Українська сторона з 16 березня теж зупинила рух через КПВВ. У відповідь влада «ДНР» і «ЛНР» оголосила, що це вони припиняють рух з 21 квітня через катастрофічну ситуацію з коронавірусів на території України.
Історик зазначає, фактично бандитська влада взяла власних людей в заручники і катастрофа майже неминуча, адже в «щасливих республіках» катастрофічно не вистачає медикаментів, медичного обладнання та майже половини медперсоналу. І немає ніякого взагалі тесту на коронавірус. Тому його і «немає».
Tags: ДНР/ЛНР, Россия, армия РФ в Украине, идиотизм, клоуны, люди, пропаганда/пропагандоны, руцкимирЪ, смехдержава, терроризм/террористы
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments