Grzegorz (grzegorz) wrote in peaceinukraine,
Grzegorz
grzegorz
peaceinukraine

Ви зрозумійте, що нічого швидко не буде.

Ви зрозумійте, що нічого швидко не буде.

Що ви просто повернулись в 2010 рік.

Обрали януковича, якісь мутні договорняки з олігархами, якісь мутні договорняки з росіянцями. Ніхто ще нічого не знає - шо там, як. Але є вже відчуття. І є вже розуміння.

Якісь виступи окремих патріотів, хтось бореться за статус Української Мови. Навколо охуївші мусора. Попереду мовний майдан, майдан підприємців, Врадіївка.

«Президент», як повія, приватним джетом літає до Москви. Хтось незадоволений, хтось навпаки - вважає незадоволених міськими божевільними.
Саджають Йульку. Якісь активісти до біса ненавидять інших активістів.

Нахуя ви голосували за яника? А шо там ваш Ющенко.

Постійні срачі.

По пизді йде економіка, охуївша влада прибирає будь-який перспективний бізнес. Готуються до Євро 2012. Обіцяють оновлення і реформи. Заграють з Європою.

Ви зрозумійте, що це не спираль, це коло. Ви якогось хуя все повернули, як в 2010. І все повертається - все зроблене за останні шість років потихеньку скасовується.

І все важливо - і медична реформа, і суди суркісів і привата, і закриття АЕС, і МВФ, який послав увесь цей цирк під три чорти. І долі окремих людей - по «справі Шеремета», Стерненка, Федини - все це важливо.

І все це не має значення водночас. І ваша участь/неучасть в цьому також - не має значення.

Поки не наступить 30 листопада 2013 року.

Автор: Sergii Iesipov
Tags: Україна
Subscribe

Posts from This Сommunity “Україна” Tag

promo peaceinukraine march 15, 15:56 7
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments