Grzegorz (grzegorz) wrote in peaceinukraine,
Grzegorz
grzegorz
peaceinukraine

Про ту фігню, яку назвали "карантином"

Любомир Футорський:

Прочитав як після 11 Травня збираються вводити перший етап після тої херні, яку в Україні презентували як "карантин"
Чому херні?

Поясню на прикладі.

Одного разу мій старий друг Віталій Соболевський показав мені урок, який я запамятав на все життя, хоч він може його і забув. Ми прийшли вітати його кента з днем народження, купили правильну пляшку і зайшли у будинок де у кента був офіс.

Але тут нам дорогу перегородив вахтер.

І сказав шо нам після N-ої години заходить туди не можна. Ми пояснили, що нам треба привітати товариша. Вахтер сказав шо не можна. Кілька разів, шоб ми точно пройнялись.

Поки ми стояли, думаючи шо ж нам з цим всім робити (а там була не тільки пляшка) вахтер раптово вирішив проявити милість і погодився нас пропустити.

І тут Соболь зробив абсолютно - як мені тоді здалось - несподівану річ.

Він повернувся і сказав вахтеру: "А знаєш шо, чувак, іди-но ти нах*й"

Вахтер виразно офігів від такого повороту - і я, до речі, теж

І тоді Соболь продовжив - "Вся справа у тому, що я дуже поважаю слово "НЕ МОЖНА". Настільки, що навіть не пробую сперечатись, оскільки "НЕ МОЖНА" - це "НЕ МОЖНА" і нічого з цим не поробиш. Але якщо 20 хвилин тому було "НЕ МОЖНА", а зараз ти нас пускаєш, чувак, то це означає що МОЖНА було з самого початку. Просто ти хотів пови*обуватись і показати який ти начальник, обмежуючи нашу свободу і за наш рахунок. А такого не буде. Тому пішов ти ще раз"

І ми пішли.


Якщо ловлять качка на Труханові тринадцять поліцаїв, а на Великдень в церкві купа людей цілує Плащаницю, якщо розоряються дрібні кавярні, але працює "Велюр", якщо бабусі на свіжому повітрі не можна торгувати цибулею, а супермаркету - можна ...

... то це значить можна було всім. Просто дехто хотів пови*обуватись і показати який він начальник.

З того памятного випадку я користуюсь цим правилом все життя і мушу сказати воно дуже мені допомагає не втратити гідність.

І вам раджу.

P.S. Дякую, Соболь

Там один зеДєдушка довго пояснював, що є зниження захворювань. Зниження не могло бути тому, що не могло бути. На мою думку, "офіційне" зменшення захворювань могло бути або зза маніпуляцій від МОЗ або просто тестів не було або лабораторії дійшли 100% capacity.

Тому пораджу: навіть коли послаблять карантин -- продовжуйте ізолюватись.
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments