luk_aa (luk_aa) wrote in peaceinukraine,
luk_aa
luk_aa
peaceinukraine

Письменник здорової людини

З інтерв'ю Жадана

"- Коли розмовляєш з воїнами, вони розкриваються перед тобою, розповідають про свої проблеми?

- Що стосується проблем, навіть озвучувати не можу, адже сам розумієш, що зараз дуже дивна війна. І у більшості з нас є питання до цієї влади, яка вирішила закінчити війну своїм шляхом, який не розуміють військові. Хоча ще рік тому багато солдатів голосували за нову владу, за кандидата Зеленського. А сьогодні вони не сприймають його позицію капітуляції, м'яко кажучи - зрадницьку. Це дуже дивна річ, коли наша армія змушена собі пояснювати, за що вона воює.

- Ти сам готовий іти у владу, як це роблять багато акторів, співаків. Тим більше, що в тебе така сильна і патріотична позиція?

- Українська політика дуже токсична і там губляться залишки порядності. Навіть хороші люди, а таких дуже багато в політиці, і вони завжди щось втрачають. Тому я в жодному разі не збираюся йти в політику, хоча мені пропонують. Я занадто незалежний, щоб втрачати можливість говорити все, що я захочу"
Subscribe

promo peaceinukraine март 15, 15:56 5
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments