vk_ua wrote in peaceinukraine

Карлссон задовбав

   Астрід Ліндгрен померла у 2002-му році і не бачила, як вигаданий нею персонаж втілився у реальну людину. 

   Не знаю, як би їй це сподобалось, навіть не стану міркувати. Можливо, вона б сіла за нові книги, які б називались, наприклад: «Карлссон задовбав», «Млин, цей Карлссон задовбав знову», «Та вже дайте хто-небудь цьому Карссону по пиці!!!»

   Бо поки ми тут обговорюємо черговий суд над Гетьманом та плівки Деркача, Міхеїл Миколайович, між іншим, працює — на відміну від усіх. Саме він обізвав уряд Грузії нелегітимним та додав, що не визнає законність ситуації в цій країні.

   Грузини чомусь не оцінили цю титаничну роботу та викликали на килим нашого посла у Тбілісі, а МЗС змушене було повідомити про те що Міхеїл Миколайович Саакашвілі — йолоп, не уповноважений представляти позиції української держави.

   Хоча ні, вибачаюсь, ось я зараз знов подивився Коментар МЗС України щодо відносин з Грузією.  Про те що Саакашвілі — йолоп, не написано. 

   А дарма.

promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded