lauretka (lauretka) wrote in peaceinukraine,
lauretka
lauretka
peaceinukraine

Последний залп?


Кремлин.ру
Про це Порошенко сказав[Spoiler (click to open)] перед початком міні-саміту «Україна-ЄС». Новину передає «Преса України».

«Дуже шкода, що сьогодні президент Путін підписав указ про те, що Росія йде від преференційного режиму торгівлі в рамках СНД ... Україна розуміє, що означають ці обмеження з боку РФ, і очікує шкоди для української економіки, але ми готові платити цю ціну для того, щоб бути вільними і незалежними»,- сказав Порошенко.

Президент переконаний, що такі дії російського лідера обумовлені тим, що РФ хоче перешкодити Україні «інтегрувати в економіку» Європейського Союзу. Адже Москва ще раніше почала вводити певні торгові обмеження щодо товарів із України. Проте країна не буде відмовлятись від свого наміру – «всеосяжної зони вільної торгівлі з Європою».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що лідер Росії Володимир Путін постановив: «призупинити з 1 січня 2016 року дію договору про зону вільної торгівлі, підписаного в місті Санкт-Петербурзі 18 жовтня 2011 року щодо України».

Tags: Россия, ТОП, экономика
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 5
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment