lauretka (lauretka) wrote in peaceinukraine,
lauretka
lauretka
peaceinukraine

Последний залп?


Кремлин.ру
Про це Порошенко сказав[Spoiler (click to open)] перед початком міні-саміту «Україна-ЄС». Новину передає «Преса України».

«Дуже шкода, що сьогодні президент Путін підписав указ про те, що Росія йде від преференційного режиму торгівлі в рамках СНД ... Україна розуміє, що означають ці обмеження з боку РФ, і очікує шкоди для української економіки, але ми готові платити цю ціну для того, щоб бути вільними і незалежними»,- сказав Порошенко.

Президент переконаний, що такі дії російського лідера обумовлені тим, що РФ хоче перешкодити Україні «інтегрувати в економіку» Європейського Союзу. Адже Москва ще раніше почала вводити певні торгові обмеження щодо товарів із України. Проте країна не буде відмовлятись від свого наміру – «всеосяжної зони вільної торгівлі з Європою».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що лідер Росії Володимир Путін постановив: «призупинити з 1 січня 2016 року дію договору про зону вільної торгівлі, підписаного в місті Санкт-Петербурзі 18 жовтня 2011 року щодо України».

Tags: Россия, ТОП, экономика
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 1 comment