orehov_1978 (orehov_1978) wrote in peaceinukraine,
orehov_1978
orehov_1978
peaceinukraine

Повісили замок: Селяни закрили храм для московського попа, який привітав Путіна з Днем ангела


На двері храму преподобного Сергія Радонежського у селі Галинівка Оваднівської ОТГ Володимир-Волинського району селяни повісили власний замок і тепер ставитимуть питання про перехід із підпорядкування УПЦ Московського патріархату до Православної церки України.
Цей факт підтвердив голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич.
Із його слів, це сталося після того, як селяни дізналися, що священник УПЦ МП Олексій Шаран привітав у Фейсбуку президента Росії Володимира Путіна з Днем ангела.

Зі слів Сергія Панасевича, селяни вкрай обурені діями настоятеля храму отця Шарана, який привітав главу держави-агресора, через яку на фронті гинуть наші бійці.
Наразі відомо, що цього тижня селяни планують скликати перед храмом загальні збори селян, на яких хочуть обговорити цю подію. На них збираються запросити і священика Олексій Шаран, аби той пояснив свою негідну поведінку. Швидше всього, на цих же зборах селян порушуватиметься питання і щодо переходу храму в лоно ПЦУ.
Tags: Птн, Россия, армия РФ в Украине, вата, гарні новини, мрази, поддержка Украины, разоблачение, религия, руцкимирЪ
Subscribe
promo peaceinukraine february 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments