Вітаю з надбанням Україною ще однієї кодли нацхвойд!

   Наштовхнувся я у фейсбуці ось на оце:

   Звісно, мені стало цікаво, за що Петро Олексійович має вибачатись. Чого він там накоїв? Може й мені теж треба?

    Шановні побратими та посестри.
Тиждень ми чекали офіційної реакції партії Європейська Солідарність на ігнорування прохання не використовувати Офіційна сторінка. Парад 2020: Марш Захисників України з метою передвиборчого піару.

За цей тиждень відбулось, декілька цілеспрямованих інформаційних атак на членів Руху Ветеранів України, які, за нашою інформацією, планують продовжувати з метою максимальної дискредитації та розмиття інфоприводу.

Але реальність - вперта річ. Станом на зараз в мережі є вже два агітаційних ролики ЄС, які абсолютно очікуванно містять відеоматеріали з учасниками Маршу Захисників України.



   Я погортав сторінки офіційного сайту Руху Ветеранів України. Вони там дуже опікуються заарештованим Ріфмастером, пишуть про лісові пожежі у Харківській області, підтримують знову ж таки заарештованих бійців, що здійснили напад на ватну маршрутку з тітушками Ківи.

   Ну і звичайно ж оце: 

    Рух Ветеранів України публічно звертається до керівництва політичної партії Європейська Солідарність з вимогою принести вибачення за використання учасників Маршу Захисників України в політичній агітації та негайно припинити ці дії.

В разі ігнорування цієї вимоги, буде розроблено комплекс заходів з суспільно-політичного тиску, в тому числі і консолідований судовий позов від тих учасників Маршу, яких вже вдалось ідентифікувати...

   ...Закликаємо отямитись та не розколювати країну в такий відповідальний період!

   Мабудь, дуже рішуча організіція; ії лідер — доброволець, кіборг, брав участь у боях за Слов'янськ, Красний Лиман, Донецький аеропорт, «Рейд» 95 бригади, Савур-Могилу, Степанівку, Спартак, Зеленопілля, Попасну.

   А знаєте, чого вони вимагали, коли від ран помирав боєць Ярослав Журавель, а наш (прости, господи) президент и (прости, господи, ще раз) головнокомандувач розважався на острові?

   Нічого не вимагали. 

  Немає реакції на наших перемовників у Мінську, та їх заяви; ні на що немає реакції.

   Як пояснив мені у приватному листуванні черговий по сторінці — в них там «сотні ветеранських ГО, якщо немає на основні сторінці, є на сторінках ГО, які входять до складу РВУ». Тільки не питайте мене, як оце розтлумачити, я просто цитую.

  Загибель кинутого напризволяще бійця — це для  Руху Ветеранів Украіни незначуща подія. Ось використання кадрів з Маршу — це так, це жорстока образа, за яку ветерани погрожують звернутися до суду.

   І мені зараз ні хрена не смішно. Дуже шкода, коли поважні і шановні люди перетворюються на маріонеток політичних сил. До того ж, політичних сил з антиукраїнским ухилом. 

   Юрій Шухевич, якщо хто не  пам'ятає, закликав ті сили, які позиціонують себе патріотичними та навіть націоналістичними, підтримати на виборах Петра Порошенка. Але ж хто такий для цих кошулішських-тягнибоків той Шухевич? Не знають вони ніякого Шухевича, нічого їм це прізвище не каже.

   Ось і ветеранський рух туди ж.

   Дуже прикро.

promo peaceinukraine march 15, 2021 15:56 16
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…