vk_ua wrote in peaceinukraine

Гео Лерос несамовито бьється з колишнім шефом

   Гєо, а раніше ти не бачив отого скудоумія Зеленського? Ну, коли пішов у партію слуг Коломойського? 

   І ще питання —  до кого ти звертаешься, коли пишеш: «...когда ми снєсьом етіх ублюдков?»?  До тих, хто зашкварився перебуванням у вашої партії, немає довіри.

   Етіх ублюдков, Гєо, зараз набагато більше. Тому треба перечекати, коли вони перегризуться, мов павуки у банці. Доречі, вони там дуже люто бьються. Я колись в армії, на початку 90-тих, був у наряді дневальним та поцупив у старшого наряду банку, яку він приніс, щоб чайку собі заварити. І наловив в ту банку павуків, які вночі повилазили на світло. Вони там билися дуже жорстко, насмерть; зчіплювались лапами по декілька тварин й кусались. Та через деякий час заспокоювались і просто лежали на дні. Щоб вони знову почали битися, треба було збовтати їх у банці, чи вкинути свіжого павука — добре, що біля дєжуркі цих тваринок повилазило досхочу. Невдозі ті, хто залишились живими, стали кволі, та я усіх випустив, висипав у травичку. Там ще півбанки відкушених лап було. 

   І серед вас цей процес теж розпочався. Вибач, Гєо, але ти — один з павуків, хоча користь від тебе є, мушу визнати. 

   Успіхів вам там, у банці.

promo peaceinukraine февраль 24, 2018 13:00 1
Buy for 20 tokens
Лариса Вакульницька зробила велику роботу й розшифрувала свідчення на суді колишнього міністра оборони М. Коваля. Прочитайте, хто любить уважно читати і думати. 1. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=738765602982710&id=100005478302156 2.…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded