vk_ua wrote in peaceinukraine

Карочє, це капець

   Тут я надибав новину про те, що італійського футбольного воротаря Джанлуїджі Буффона штрафанули на п'ять тисяч євро.

  Тому, хто хоч трохи цікавиться футболом, немає потреби розтлумачувати, хто це такий. А хто не цікавиться — дядькові 43 роки, він навигравав величезну купу командних трофеїв за італійські «Ювентус» та «Парму», французський «Парі Сен-Жермен» та збірну Італії, а кількість його особистих трофеїв, як кращого воротаря різноманітних турнірів взагалі просто непристойно здоровезна.

  Це — без перебільшення культова фігура у італійському футболі, жива легенда. 

  За що оштрафували?

  У матчі проти колишнього своєго клубу, «Парми», Буффон дозволив собі богохульні висловлювання.

  Зараз внаслідок коронавірусу глядачів на стадіони або не пускають взагалі, або пускають дуже мало, тому, за відсутністю несамовитого рева десятків тисяч уболювальників, під час трансляцій добре чути перемовини гравців та тренерів. Вони там, бува, матюкаються, а можуть і ось так. 

  Що саме сказав Буффон — невідомо. Я перелопатив купу італійських та англомовних видань, там скрізь лише  відмічається факт богохульства. Найцікавіше те, що на відеокамеру Буффон не потрапив, хтось там почув цей вислів, після чого проводили розслідування та ідентифікували голос злочинця. 

  Чи підвішували Буффона на дибу, аби він зізнався — не повідомлюється.

  Доречі, по цій самій статті вже отримували діскваліфікації менш зіркові Брайан Крістанте і Мануель Лаццарі з римських «Роми» та «Лаціо».

  Кажете, мусульмане є релігійними фанатиками? Справді?


promo peaceinukraine март 15, 15:56 7
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded