vk_ua wrote in peaceinukraine

Вчора Петро Порошенко пішов до суду

і подав позов проти Геращенка та Міністерства внутрішніх справ з вимогою спростувати заяви про причетність до акції під Офісом президента, яка закінчилась вандалізмом. 

   Перед тим Геращенко звинуватив у акції та вандальских діях саме Порошенка.  Не те, щоб в нього були якісь докази цього, а тому що ось:

    Парубій з цього приводу каже, що:

   "У "Європейській солідарності" вважають, що незаконне стеження може бути пов’язане з брехливими заявами про нібито причетність нашої партії та особисто Петра Порошенка до розфарбовування Офісу президента і розбиття шибок на дверях на Банкову. Петро Порошенко направив позов до МВС та особисто Антона Геращенко з вимогою визнати цю інформацію недостовірною, такою, що принижує його честь і гідність, завдає шкоди його репутації".

   Ну, нехай тепер свиното Геращенко пояснює у суді, якого такого воно оббріхує людей.

   А згодом ще й громадська організація «Справа громад» подала позов до суду проти радника Офісу Зеленського Подоляка — за ось це саме.

   «Безвідносно до оцінки акції протесту заявляємо, що закиди Подоляка є відвертою брехнею і вимагаємо спростування», – заявила очільниця ГО «Справа громад» Антоніна Бузіло.

   Цілком підтримую. Не знаю, кого як, а мене вже задовбало, що в нас у всьому винен Порошенко.

promo peaceinukraine march 15, 15:56 5
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded