Черговий копняк ЗЄбілам

   Я тут підписавсь у фейсбуці на голову Liberal Democratic League of Ukraine (до сьогодні й гадки не мав, що в нас існує така організація) Артура Харитонова. 

   Пише цікаві речі.

   Ось, наприклад, виявляється партія «слуга Коломойського» заявила про намір вступити до європейської ліберальної партії “Альянс лібералів і демократів за Європу” (ALDE), що має третю за величиною фракцію “Renew Europe” у Європарламенті.

   От навіщо їм це? Мало нам від них ганьби на весь світ?

   Артур Харитонов стверджує, що:

    Ми розпочали адвокацію резолюції, маючи острах, що європейська родина не зможе зрозуміти всіх тонкощів українських реалій. Адже, по суті, ми вперше винесли “справу Стерненка”, а також правду про “чорта” та “чуму” на міжнародний політичний рівень. Врахуйте, що англомовний сегмент медіа забитий російською пропагандою та “112 International”. 

    Однак, ніщо не зупиняє ідею, час якої настав. Нашу резолюцію на стадії драфту ко-підписали 28 європейської ліберальних політичних організацій, багато з яких - зі майже сторічною історією. Йдеться про Німеччину, Сполучене Королівство, Швецію, Данію, Норвегію, Ісландію, Швейцарію, Литву, Румунію, Каталонію, Бельгію, Нідерланди, Польщу, Чехію, Угорщину, Австрію, Люксембург, тощо. Половина з них представлена правлячими партіями.  Фактично, ми встановили історичний рекорд за кількістю підписантів проти свавілля “Слуги народу” та її аналогів.

   І слуг до «Альянсу лібералів і демократів» не прийняли. 

  Натомість наша зелена чумка, яка прикидається партією, отримала резолюцію, що вимагає припинення політичних репресій в Україні, розблокування реальної судової реформи, а також забезпечення справедливості для громадських активістів. 170 голосів ухвалили, 0 голосів —  проти, стільки ж утримались.

   Навряд чи наша зелена пліснява це все виконуватиме, це зрозуміло.

  Ну, може хоч не буде більше лізти зі своїм свинячим рилом до європейських структур та страмити усіх нас. 

promo peaceinukraine март 15, 2021 15:56 12
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded