vk_ua wrote in peaceinukraine

Не журися, Василю!

   В той час як всі так чи інакше відпочивали у перший день травня, ворожі сили нанесли партії слуг Коломойського підлого удару у спину. 

   А такі були цікаві вибори, просто як у клубі веселих та кмітливих — голову виборчкому двічі змінювали, мінували приміщення, наганяли озброєних спецслужбовців, підкупали виборців. І виявляється, що все це було дарма.

  Звичайно, Василь Вірастюк переміг чесно — ну, в розумінні зазеленськї бидломаси, звісно. І раптом — ось:

   Пізно ввечері 1-го травня,  коли всі нормальні люди бухали та їли шашлик, ці утворили ось таке (хоча на сторінці Верховного Суду 1-4 травня оголошені вихідними).

   Ну що за люди? 

   Зрозуміло, що все це — порохоботівськи витівкі. Просто немає спасіння від цих порохоботів.

   Тобто, переможцем у 87-му окрузі тепер буде Шевченко з жопоблоку. Він теж смішний, хоча й не настільки, як Василь Ярославович.  

    Не журися, Василь! Так, з депутатством тебе прокотили, і грошики доведеться віддати Коломойському, але в нашій пам'яті ти назавжди залишишся блазнем та клованом, який за гроши згоден вчинити будь-яке паскудство. 

   Веселих тобі свят!

promo peaceinukraine march 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded