vk_ua wrote in peaceinukraine

Хвилювавсь за Софію Михайлівну

   Наш (прости, господи) президент з нагоди святкування Дня Незалежності започаткував нову нагороду — "Національна легенда" та вже вручив ії сімом гідним.

  Це:

   Поет Юрій Рибчинський, Герой України, якого вважають мало не батьком української естради.

   Художник Іван Марчук, народний художник України, що не міг виставляти свої твори у СРСР, бо не хотів працювати у жанрі соцреалізму.

   Футболіст Олег Блохін, 7-разовий чемпіон СРСР у складі київського «Динамо», кращий футболіст Європи 75-го року, найгрізніший бомбардир радянського футболу усіх часів, а також першій тренер, що вивів збірну України на чемпіонат світу.

   Хореограф Мирослав Вантух, Герой України, художній керівник Національного ансамблю танцю України, член-засновник Академії містецтв України.

    Балерина Олена Потапова, балетмейстерка і хореографиня, народна артистка України та СРСР, яка виконала близько 50 провідних партій, а згодом викладала у балетних школах.

   Співачка Софія Ротару.

   Композитор Мирослав Скорик (посмертно), Герой України, композитор і музикознавець, колишній керівник Київської опери; творив кантати, сюїти, оркестрові концерти, оперу та балет.

   Сам Зеленский сказав:

   «Щороку ми будемо відзначати наших видатних співвітчизників, що досягли вершин у галузі культури, спорту, науки. Сьогодні перші відзнаки отримали сім видатних українців, сім великих імен, сім національних легенд».

   Дивно, що немає нікого з 95-го кварталу. Хіба Жєка чи Стьопа не досягли вершин у галузях? 

   Сподіваюсь, що цю несправедливість буде виправлено наступного року.

   А ще я хвилювавсь за Софію Михайлівну Ротару. Вона давала концерт на Росії, могла не встигнути на церемонію. Але все минулося.

   То й добре.

Ось така вона:

promo peaceinukraine march 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded