luk_aa (luk_aa) wrote in peaceinukraine,
luk_aa
luk_aa
peaceinukraine

Новини мистецтва

Kontramarka.ua
"8 жовтня 2021 року в Жовтневому палаці відбудеться концерт Ірини Круг в Києві з презентацією нової програми “Ти серце і душа”. Щира та чуттєва Ірина по праву здобула звання “Королева шансону”, тим більше, що так називають співачку її численні шанувальники. І цього разу артистка привезе в столицю України свої мелодійні та чуттєві композиції"

По перше. Російський блатняк безсумнівно є важнішим видом мистецтва для значної частини населення, принаймні для водіїв маршруток та таксистів, що нізащо не пропустять такої важливої культурної події.
По друге. Удова зарізаного "короля російського шансону" є в базі Миротворця за "свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим ". Але хіба це є причиною у відмові на її в'їзд в Україну? звичайно ж ні.
І по третє. Концерт російської блатнячкі має відбутися в Жовтневому палаці за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1. Ні, це цинізм. Nothing personal, just business.

Tags: Крым
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 8
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment