Оця істота керує наукою та освітою у Києві

та постить отакі висери у фейсбуці:

   і це, нагадаю:

   Подививсь ії сторінку — позиціонує себе патріоткою України — ось, навіть ватно-совкову істерику влаштовує на мові. 

   Як на мене, це ще гірше, ніж бути відвертою ватною купою лайна. З тими все зрозуміло. А ось такі фіданяни прігрілися на грудях, але можуть у будь-яку мить вкусити та пустити отруту. 

   Нажаль, я не можу нічого написати Оленці у каментах. Піддослідна вже запостила цитату з Оскара Вайльда про те, що вона відповідає за те, шо каже, але не може відповідати за те, що ми чуємо. Вдячні читачи навішали їй віртуальних копняків до несхочу. Та є й ті, хто підтримує:

а дехто взагалі у шоці:

   Я просто не знаю, що на це сказати. Одне зрозуміло — Олену Фиданян з такими поглядами на життя треба гнати з посади брудними ганчірками. 

   Доречі, тонкий зошит на 12 сторінок коштував не три, а дві копійки. А більш товстий, на 18 сторінок — дійсно 3.

   А ще в нашій шкільній їдальні продавали тістечко — два бісквітних шари, між ними, тоненько(дуже) — якесь повидло, а зверху помадка. Коштувало 10 копійок. 

   І чомусь маю великий сумнів стосовно того, що діти цієї Олени стали б їсти  отаку красу.  

promo peaceinukraine march 15, 2021 15:56 16
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded