tipa_bandera (tipa_bandera) wrote in peaceinukraine,
tipa_bandera
tipa_bandera
peaceinukraine

Украинский выбор. Точнее - антиукраинский высер.

Originally posted by tipa_bandera at Украинский выбор. Точнее - антиукраинский высер.

Всі українці пам'ятають, як ще у 2013 році вся Україна була заклеєна рекламою так званого " Українського вибору" - організації створеною кумом Путіна Медведчуком. Ця організація, начебто, дуже сильно переймається добробутом України і правильним вибором вектору розвитку. Сьогодні мені на очі потрапила ось ця стаття на їх сайті:Ось посилання на повний текст.

Ну, фейкові цитати Бісмарка - це класика, як кажуть маст хев. А ось наступні цікаві цитати "українського", так би мовити, вибору:

Кстати, ни у «умеренного» русофоба Тараса Шевченко, ни у «махровой» Леси Украинки нет таких терминов, как «украинец», «украинская нация», а есть славяне, малороссы, русины.

Конгеніально, як говорив Остап Ібрагімович. Леся Українка не користувалась терміном "українець/українка". Русскій мір жжот. Про Шевченка теж примітивне пересмикуваня. Термін "малорусская нация" він теж не використовував. А от про Україну писав багато. В російських творах (орієнтованих на російську публіку) він користувався прийнятою в Росії термінологією. А взагалі Шевченко недолюблював російську мову, що явно видно із його листів. Думаю, розміщу підбірку цитат на цю тему. До речі, мало хто знає, що Гоголь писав "український народ".

Ну, і фінальним акордом гучно лунає:

украинский язык, искусственно созданный на основе русского, польского, венгерского и нескольких других языков


Ось такий він, "український" вибір, шановні малята.

Tags: Україна, пропаганда/пропагандоны
Subscribe

promo peaceinukraine march 15, 15:56 5
Buy for 20 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments